15.01.2015 / My European City

data: 15.01.2015 do: (data)
Godzina: 09:00
Adres: Cukrowa 8 Szczecin
Miejsce: Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług
Organizator: Inkubator Kultury/ Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług

Opis:

 

 

My European City jest inicjatywą powstałą w celu stworzenia nowych partnerstw oraz ustalenia nowych tras turystycznych po Europie. Wraz z lokalną społecznością i decydentami stworzysz ciekawą atrakcję dla swojej miejscowości, a następnie opracujecie trasę specjalnej wycieczki "My European City" w okolicy.

Sieć My European City wraz z Partnerami ma zaszczyt zaprosić na spotkanie inaugurujące Kick off meeting 2015, które odbędzie się w czwartek 15 stycznia 2015 r. Spotkanie podzielone zostało na dwa bloki: poranny w godzinach 9:00 - 13:30 odbywać się będzie na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług US przy ul. Cukrowej 5 w Szczecinie. W programie konferencji znajdzie się prezentacja sieci My European City, dobre praktyki europejskiego dziedzictwa kulturowego, giełda kontaktów, wystawa, odkrywanie europejskiego Szczecina. Agenda dostępna jest na stronie www.inkubatorkultury.szczecin.pl. 
Natomiast blok popołudniowy rozpocznie się od godziny 15:00 w Szczecińskim Inkubatorze Kultury. W INKU zapraszamy Was na warsztat dotyczący europejskiego wymiaru lokalnych inicjatyw i miejsc. Uczestnicy warsztatu dowiedzą się m.in. w jaki sposób planować europejskie wydarzenia i wprowadzać innowacyjne elementy do takich wydarzeń. Chętnych do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o zapisy tutaj: http://inkubatorkultury.szczecin.pl/oferta/wydarzenia/210/warsztat-my-european-city/. Liczba miejsc ograniczona.


Pochwal się lokalnym dziedzictwem i wspólnie z mieszkańcami i lokalnymi władzami opracuj trasę turystyczną, która zachwyci przybyszów z całej Europy! Nawiąż współpracę z miejscowościami z różnych krajów i pozwól swojej miejscowości zaistnieć! Odwiedź oficjalną stronę projektu My European City.

 

 

  • Events
15 styczeń

My European City

 

 

My European City jest inicjatywą powstałą w celu stworzenia nowych partnerstw… Więcej